Технологія миттєвого зцілення

Технологія миттєвого зцілення

Нову цікаву та унікальну техніку зцілення представила на V езотеричному форумі у Львові, за сприяння центру «Тотем», сертифікований інструктор  ThetaHealing (Тета Хілінг) та  засновниця авторської коуч-студії «Академія Скрижаль» з Києва Лариса Скрижаль (на фото). 
– Розкажіть про Тета Хілінг як метод зцілення.
– Сьогодні я вважаю його найпотужнішим і найбезпечнішим способом роботи з прихованими переконаннями на рівні ДНК.
Зцілення для більшості з нас – лікування. Але це помилкова думка. Зцілення – це отримання цілісності у всіх проявах життя! Бо коли організм почав хворіти, це вже остання ланка крику про допомогу: «Зверни, будь ласка, увагу на свою поведінку та думки!!!».
ThetaHealing™ (Тета Хілінг) – це методика квантової психології , яка практично застосовує відкриття квантової фізики і дозволяє використовувати ресурси людського мозку, які знаходяться в пасивному стані.
Це зцілення відбувається в стані роботи нашого мозку на хвилях терта (4-7 Гц/с), коли ми знаходимося між реальністю і сном. Наприклад, коли ми дивимося телевізор, хочеться спати, але ще не встигли натиснути кнопку пульта, щоб його вимкнути. Також цей стан досягається в медитації та в повному розслабленні тіла, тобто у стані підсвідомості.  Саме тета-хвилі відповідають за наші погляди, поведінку, вони несуть творчі пориви і пробуджують у нас натхнення. Діти приходять у цей світ на тета-хвилях і пізнають його, ніби записуючи програму на все життя.
Тільки у тета-стані ми можемо щось змінить назавжди, ніби «перекласти рейки» в іншому напряму.
Щоб це зрозуміти, треба прочитати цей приклад: «Жінка з Ізраїлю звернулась із проханням про зцілення постійних переломів та зайвої ваги. На той час їй було 39 років, 160 кг ваги і 29 переломів кісток.
У процесі роботи було виявлено одне упередження, набуте організмом у дитинстві.
Коли їй було лише три рочки, вона з батьками відпочивала на морі, та несподівано дмухнув вітер, і вона впала та вдарилася головою. Цього вона не пам’ятала. Випадок був «виритий» із глибин підсвідомості у процесі коучінгу, потім вже вона пригадала з дитинства свій шрам на голові. Того ж моменту на рівні підсвідомого вона прийняла таке переконання: «Мінерали мають зашкодити її життю!» – і організм перестав засвоювати мінерали. Механізм було запущено!
Після зміни переконання на безпечне засвоєння мінералів її аналізи показали норму кальцію у сироватці крові. Вага почала нормалізуватися протягом двох місяців. Тепер жінка успішно подорожує та насолоджується життям!».
– Як ви прийшли до цієї методики?
– Все життя я намагалася батькам довести, що я щось можу. В 17 років народила старшу доньку, в 23 вже керувала підприємством, яке спеціалізувалося на медичному обладнанні,  де працювало більше 300 людей. Самостійно розробляла БАДи (біологічно-активні добавки), відкрила свій інтернет-магазин. Я все життя вважала, що без мене в житті нічого не відбудеться, намагалася бути кращою. І не сподівалася, що все може кардинально змінитися після смерті мого діда, який з роду кубанських козаків. Старша донька потрапила в реанімацію, а через деякий час молодша попала під коні. Я почала задумуватися: чому так сталося?  Дуже сильно переживала з цього приводу, в мене аж відняло ліву сторону, в туалет доводилося ходити по стінці. Я просто була прикута до ліжка, а життя в цей час відбувалося без мене (діти ходили в школу, люди – на роботу…). З мене ніби впала корона, я зрозуміла, що всі, хто жив, і будуть жити, щоправда, мій бізнес  пішов на спад… Я все ж шукала виходу. Мені випадково потрапила інформація про Тета Хілінг,  я відчула: це мій останній шанс зцілитися. Позичивши у друга кошти, я відвідала курси. Зцілення прийшло миттєво, вже в перші дві години навчання.
– У чому суть методу Тета Хілінгу?
– Дуже важлива первинна енергія створення тета-стану, наприклад, коли  художники малюють картини, діти граються – це енергія створення життя. А далі ми подорожуємо під керівництвом ведучого по різних хвилях вібрацій, насичуємося енергією Всесвіту, Сонця, Землі, Творця Всього Всесвіту та повертаємося у свій попередній стан. Для знаходження глибинних причин використовується кінезіологічний метод роботи.
Ми звикли жити у стані комфорту, поки не відмовимося від цього стану, зцілення не відбудеться.  Тобто почати робити, те, що ніколи не робили, наприклад, малювати картини, вишивати, ліпити керамічні горщики. Це основна і необхідна умова, це зміна життя на рівні ДНК. 
Якщо людина не може заробити гроші, це означає, що перекритий зв’язок із землею і родом, або це ствердження передалось нам від предків, яких або розкуркулили, або відібрали майно.
– Чим ви зараз займаєтеся?
– Отримала диплом сертифікованого інструктора Тета Хілінгу,  відкрила студію, де проводжу навчання з інтуїтивного цілительства, яке змінює життя на рівні ДНК. Також  проводжу  курси Квантового Лайф-Коучінгу, який  передбачає різні напрямки, серед яких – квантова розмова з тілом, кришталева мама, подорож душі через кристали, рідні душі. Освоюю тарологію та нумерологію. У вільний час пишу дисертацію. Дуже полюбляю подорожувати, тому роблю виїзні семінари на Природі.
– Що ви побажаєте нашим читачам?
– Бути відкритими до потоку Любові, адже це найбільший захист, ділитися нею насамперед з рідними людьми. Налагодити інтуїтивний зв’язок із Землею, обмінюватися нею з оточуючими. Коли ви в потоці зі Всесвітом, він вам дасть те, чого ви хочете. Любити себе та засвітити лампочку Любові у своєму серці, тоді до вас притягнеться близька по духу душа.
Руслана МЕЛЬНИК,
ЛьвівТ

No Comments

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.